Doplnky

PARAPETY

Ako najbližší doplnok, ktorý funkčne aj esteticky dotvára design okna je parapetná doska. K Vášmu oknu si môžete vybrať vonkajšie parapetné dosky z hliníka v rôznych hrúbkach a farebných kombináciách a vnútorné parapetné dosky z drevotriesky alebo plastu vo farbách ktoré najlepšie pristanú Vášmu oknu aj interiéru. Novinkou sú interiérové parapetné dosky z konglomerátu (umelého kameňa) v krásnych farebných odtieňoch. Samozrejmosťou sú rôzne šírky parapetov, ktorými sa prispôsobíme hrúbkam Vašich obvodových múrov.

INTERIÉROVÉ ŽALÚZIE

Na zatemnenie a vytvorenie príjemného prostredia v interéri aj počas prudkého slnka Vám ponúkame široký sortiment interiérových žalúzií v rozličných farebných prevedeniach.

EXTERIÉROVÉ ŽALÚZIE

Umožňujú plynulú reguláciu svetla. Zabraňujú prieniku 85% slnečného žiarenia do interiéru, čím znižujú náklady na klimatizáciu. Možnosť zabudovania do pripraveného prekladu, alebo umiestnenia do hliníkovej krabice rôznych tvarov. Oblasť použitia zahŕňa bytové domy, rodinné domy, administratívne budovy aj zimné záhrady. Ovládanie manuálne aj elektromotorické včítane riadiacej elektroniky.Tvar lamiel Z,C,S v rôznych farebných odtieňoch.

SIETE PROTI HMYZU

Pred neželanými návštevami z ríše hmyzu vás spoľahlivo ochránia naše siete v pevných, rolovacích, dverových alebo posuvných prevedeniach .

ROLETY

Rolety pred oknami pokrývajú relatívne veľkú časť fasády. Tento prvok riešenia sa nedá prehliadnuť. Svojim prostým a nevtieravým designom sa začlení do architektúry každej budovy. Rolety sa rozdeľujú na typy určené pre dodatočnú montáž na už hotový dom a na typy zabudované pod omietku pri realizácii novostavby alebo rekonštrukcie. Záleží iba na Vás aký typ rolety , akú lamelu si vyberiete, alebo či uprednostníte komfortné elektromotorické ovládanie pred ručným.

Uvažujete nad výmenou starých nevyhovujúcich okien a dverí s ktorými Vás spája iba nostalgia a známy pocit prievanu na chrbte, alebo si chcete uzavrieť všetky otvory Vášho nového domu kvalitnými výplňami? Sme tu pre Vás na bezplatnú konzultáciu na tel.čísle: 02 6241 2331 alebo na našom emailovom kontakte: aluwin@aluwin.sk

Okná a Dvere