Plastové okná a dvere

Plastové okná a dvere ALUWIN vyrábame z profilového systému TROCAL 88+ a TROCAL Innonova 70. Systémy TROCAL sú známe svojou masívnosťou a hrúbkou profilov, s čím súvisí aj stabilita a zväčšenie hraníc maximálnych výrobných rozmerov .

Plastové okná a balkónové dvere z profilov TROCAL majú výbornú povesť na európskom a celosvetovom trhu a vďaka rozmanitosti profilov je možné realizovať výplne okenných a dverných otvorov pre rôzne objekty počnúc bytmi, rodinnými domami, priemyselnými stavbami, končiac historickými budovami.

Špeciálna konštrukcia profilov TROCAL pre plastové okná a dvere so stredovým a dorazovým tesnením využíva všetky prednosti unikátnej patentovanej vnútornej konštrukcie komôr profilov, ktoré kombinuje s jednoduchou údržbou hladkej drážky v ráme.

Hlavná charakteristika plastových okien Aluwin

  • priebežný 6 komorový resp. 5 komorový systém
  • najvyššia odolnosť proti zatekaniu a infiltrácii
  • skvelá tepelná izolácia plne vystužených rámov a krídiel (Uf = 1,0 W/m2 K)
  • vysoká odolnosť proti povrchovej kondenzácii
  • excelentný statický potenciál pri zoštíhlení konštrukcie a pohľadovej šírky
  • znamenitá ochrana proti hluku
  • vysoká odolnosť proti vlámaniu
  • štandardne naextrúdované tesnenia v bledosivej farbe
  • stabilizácia ekologickými prísadami

PREVEDENIE DECOSTYLE

Napriek tomu, že preferujete design drevených okien, nemusíte sa vzdávať výhod okien plastových. Plastové okná ALUWIN dostanete aj v drevených dekoroch. Profily sú vyrobené z tvrdeného PVC a potiahnuté polotvrdou štruktúrovanou fóliou na báze PVC.

Profily potiahnuté fóliami s dekormi dreva, resp. fóliami iných farieb sú nenáročné na údržbu a ľahko sa čistia. Naše plastové okná sú samozrejme vysoko odolné proti poveternostným vplyvom. Už nikdy ich nebudete musieť natierať.

PREVEDENIE ALUCLIP

Systém opláštenia hliníkovými lištami AluClip je ideálnym spojením dizajnu a funkčnosti. So systémom AluClip si môžete dopriať farebné plastové okná bez kvalitatívnych kompromisov. Dokonalý povrch, ľubovolná farba či elox, detail napojenia hliníkových líšt na tupo, vylučujúcich otváranie špár pri tepelnej dilatácii ponúkajú dokonalý nadčasový vzhľad Vašich plastových okien.

Uvažujete nad výmenou starých nevyhovujúcich okien a dverí s ktorými Vás spája iba nostalgia a známy pocit prievanu na chrbte, alebo si chcete uzavrieť všetky otvory Vášho nového domu kvalitnými výplňami? Sme tu pre Vás na bezplatnú konzultáciu na tel.čísle 02 6241 2331 alebo na našom emailovom kontakte.

Okná a Dvere